دانلود زمان سنجی | accused | 15970

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. در این پست فایل کامل دانلود زمان سنجی معرفی شده است. این فایل نسبت به سایر سایت ها جامع تر و با کیفیت بالاتری بوده پس پیشنهاد می کنم حتما از سایت ما دانلود بفرمایید. توجه: اگر رمز اینترنتی یا همان رمز دوم کارتتون رو در اختیار ندارید، باید برای پرداخت هزینه محصول آن را تهیه کنید. برای این منظور به عابر بانک مراجعه کنید.

١١٠ «. ﮐﻪ درﺧﻮاﺳﺖ دانلود زمان سنجی ﻣﺮا ﺑﭙﺬﯾﺮد ﺗﻮ » : ﺑﻄﻠﻤﯿﻮس دانلود زمان سنجی ﭼﻬﺎردﻫﻢ ﮔﻔﺖ ﻧﺎﻣﻪ را ﺑﻨﻮﯾﺲ و دانلود زمان سنجی ﺑﺮاي او ﺑﻔﺮﺳﺖ و اﮔﺮ وي دانلود زمان سنجی درﺧﻮاﺳﺖ را ﺑﭙﺬﯾﺮد و دانلود زمان سنجی ﺑﻪ «. اﺳﮑﻨﺪرﯾﻪ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺑﺪون دانلود زمان سنجی ﺗﺮدﯾﺪ ﺑﺎ ﻗﺸﻮن ﺧﻮد ﺧﻮاﻫﺪ آﻣﺪ

دانلود زمان سنجی

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: دانلود زمان سنجی

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 49 صفحه

پیشگفتار: از جمله اهدافی که در ارائه این پروژه دنبال شده است، بررسی و تجزیه و تحلیل و مطالعه کار و زمان سنجی در شرکت زامیاد و بررسی علل مشکلات زمان سنجی و حل مشکلات می باشد که نتیجه این بررسی ها و مطالعه ها به صورت جداولی که خواهد آمد تدوین شده و در این پروژه سعی برآن شده است که تمامی مراحل به صورت کامل قید شوند.

در ادامه لازم می دانم که از تلاش و همکاری صمیمانه آقای مهندس علی اکبر عباسی بابارود که در ارائه این پروژه مرا همراهی نموده اند تشکر و قدردانی نمایم.

مقدمه: العلم و الدین توامان اذا افترقا احترقا امام جعفر صادق (ع) در این پروژه در ابتدا به مطالعه و بررسی کار و تجزیه و تحلیل کار و زمان سنجی و کارسنجی و به صورت کلی مطالعه کار می پردازیم و سپس به ارائه جداولی که نتیجه اعمال این بررسی و مطالعه ها است اقدام می نمائیم.

امید است که نتایج تلاش بنده مورد قبول و توجه دانشجویان و اساتید محترم قرار گیرد و توانسته باشم در اجرای بهتر عملیات در شرکت زامیاد و بهبود روشها موثر بوده باشم.

تاریخچه مطالعه کار: روشهای مطالعه کار در قالب دو روش مستقل از هم، یعنی مطالعه زمان ومطالعه حرکت رشد کرده به همین دلیل در گذشته و امروزه در برخی از متون مطالعه کار را مطالعه زمان و حرکت نیز می نامند.

زمان سنجی که عبارت است از شکستن یک کار به عناصر و اجزاء و تعیین زمان های لازم برای انجام کار نخستین بار بوسیله فردی فرانسوی بنام «ژان برونت» در سال 1760 در یک کارخانه سوزن سازی ابداع شد.

سپس در سال 1792 توسط «توماس میسون» در صنعت سفال سازی استفاده شد.

در سال 1830 «چارلز بابیج» در کارخانه سوزن سازی کارهای مراحل تولید را زمان سنجی کرد.

نخستین کار جدی درباره زمان سنجی بوسیله «تیلور» در سال 1881 در کارخانه فولاد انجام شد.

تیلور به خاطر ابداع الگو برای مطالعه عناصر کار و تعیین زمان انجام کار و طرح مطالعه زمان نسبت به گذشتگان خود از این حیث از اعتبار بیشتری برخوردار می باشد.

بعدها «چارلز دوکس» با استفاده از ضریب مجاز «Allowance factor» در زمان سنجی و تعیین ضریبی برای آهنگ کار، زمان سنجی را تکامل بیشتری بخشید.

بدین ترتیب زمان سنجی که بوسیله تیلور آغاز شد برای تعیین استانداردهای زمان انجام کار بکار می رفت بعدها استاندارد زمان انجام کار نقش مهمی را پیش بینی، هزینه تولید، تعداد نیروی انسانی مورد نیاز واحد تحویل کالا به مشتری ها، پرداخت حقوق و دستمزد بر اساس حجم تولید نسبت به زمان استاندارد، نظارت بر عملکرد نیروی کار و افزایش کارایی و بهره وری ایفا کرد.

تعریف مطالعه کار: به مطالعه روشهایی گفته می شود که با مطالعه و بررسی و تجزیه و تحلیل روشهای موجود انجام کار و بهبود آنها و تعیین زمانهای استاندارد برای انجام کار به بهره وری و کارایی سازمان کمک می کند.

کارسنجی: (Work Measurement) به مجموعه روشهایی که به منظور بررسی و تعیین زمان لازم برای اینکه یک کارگر واجد شرایط بتواند کار خاصی و در سطح معینی از عملکرد انجام دهد گفته می شود.

مطالعه حرکت: «Motion study» مطالعه حرکت بوسیله «گیلبرگ ها» «فرانک ولیلیان» توسعه یافت.

آنها در مطالعه حرکات دست انسان و تجزیه و تحلیل روشهای انجام کار از دوربین عکا

👇محصولات مشابه با دانلود زمان سنجی👇

پژوهش کارسنجی و زمان سنجی پلوپز کارسنجی و زمان سنجی تولید درب و پنجره پی وی سی پاورپوینت خود سنجی و همسان سنجی دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کتاب‏سنجی دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق امکان سنجی تحقق دانلود جلوتر از زمان حركت كنید 21 ص دانلود پاورپوینت کار سنجی (فصل یازدهم کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستمها زاهدی) دانلود پروژه اجاق گاز سه شعله رو میزی (ارزیابی کار و زمان) راهنمای ارت سنجی کلمپی

👇محصولات تصادفی👇

اصول دیگ بخار بررسی معجزات سه تن از انبیاء (ع) جزوه درس روانشناسی بالینی فصل 5: تشخیص و طبقه بندی مشکلات روانی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در دانش آموز کلاس بهبود بخشم کتاب اشنایی با مبانی کامپیوتر ICDL بخش دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع انگیزه پیشرفت سوالات طبقه بندی ریاضی دهم پروژه کارآفرینی کارخانه تولیدی صنعتی میثاق پاورپوینت توسعه پایدار بخش ساختمان با حفظ منابع انرژی پلان موزه گوگنهایم نیویورک پاورپوینت بررسی سدهای زیر زمینی انبرک های نوری پاورپوینت مدیریت استراتژیک منابع انسانی جان براتون چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق تاریخچه بیمه در ایران پیشینه پژوهش وچاچوب مبانی نظری مفاهیم و تعاریف کارآفرینی

👇کلمات کلیدی👇

دانلود زمان سنجی;تحقیق زمان سنجی;مقاله زمان سنجی;زمان سنجی